Vikings 6. Sezon Hakkında Bilinen Her Şey!Vikings’in 6. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?Amerikan History kanalı ve dijital yayın teknik servisi Amazon Prime’da yayınlanacak olan Vikings’in son sezonu, İrlanda’nın County Wicklow bölgesinde çekiliyor. History, Vikings’in 6. ve son final sezonu için yayınını yaptığı fragmanda çıkış tarihini 4 Aralık olarak açıkladı. Bir günün ardından, yani 5 Aralık’ta ise Amazon Prime’da yayınlanacak. 


Sevilen dizi Vikinglerin 6. sezon, son sezonunun ilk fragmanı yayınladı. Peki, popüler dizinin yeni sezonu ne zaman çıkıyor? Oyuncular nasıl olacak? Vikinglerin 6. sezonu için bu ve bunun gibi soruları çevreleyen, daha birçok sorunun cevaplarını bir araya getirdik. İşte Vikinglerin heyecanla beklenen 6. Son sezonu hakkında bilinen her şey.

2013 yılında ilk çıkışını yapan ve aradan geçen sürede dünyanın en popüler dizilerinden biri haline gelen Vikingler, görkemli macerasına son vermeye hazırlanıyor. Michael Hirst tarafından yaratılan epik dizi, 6. ve son sezon finali ile hayranlarına veda edecek. Ekranlara veda etmek üzere ayarlanan Vikinglerin son sezonunun fragmanı, geride bıraktığımız günlerde piyasaya sürüldü. Peki, Vikinglerin son sezonunda bizi ne bekliyor olacak?


Vikings’in 6. Sezonunda Neler Olacak?


Vikinglerin yaratıcısı ve yapımcısı Michael Hirst daha önce yeni sezonla ilgili yaptığı açıklamada, “Vikingler tüccar olarak açılacak."Hirst, Vikinglerin İpek Yolu'na gideceğini ve Ruslarla ticaret yapacağını ve izleyicilerin büyük ve beklenmedik olaylarla karşılaşacağını belirtti.İzleyiciler ayrıca Rus Vikingler’in ve Novgorod’un yeni karakteri Oleg’in de döneceğini görecek. Final sezonunda Kral Harald’ın yükseleceği, Bjorn'un ise düşeceği teorileri var. Öte yandan dördüncü sezonda diziye veda eden Ragnar Lothbrok'in, serinin final sezonunda geri dönebileceğini iddia eden bir çok söylenti bulunuyor.


Vikings’in 6. Sezonunda kaç bölüm olacak?History, Vikings’in 6. Sezonunda toplam 20 bölüm olacağını doğruladı. Vikinglerin ilk sezonu dokuz bölümden oluşurken, ikinci ve üçüncü sezonlarda 10 bölüm vardı. 20 bölüm olan Vikings'in dördüncü sezonu, Amerika'da bölüm başına ortalama 7,8 000 000 izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştı.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.