The Witcher 2. Sezon Yayın Tarihi Nedir? Konusu Ve Oyuncu KadrosuThe Witcher 2. Sezon Yayınlanış Tarihi Ne Zaman Olacak?Sekiz bölümden oluşan The Witcher1. sezon 20 Aralık 2019'da piyasaya sürüldü ve ilk sezon yayınlanmadan önce Netflix, dizi için ikinci sezon onayını vermişti. Bir açıklamaya göre 2. sezon, önceki sezon gibi sekiz bölümden oluşacak. Dizinin yeni sezonunun çekimleri 2020'nin başlarında başlayacaktı ve Netflix, 2021'inilk aylarında dizinin yeni sezonu yayınlanacak.


The Witcher 2. sezonunda bir değişiklik olmadığı sürece Ocak 2021'de yayınlanmasını bekliyoruz. Resmi tarih duyurulduğunda, bu gelişmeleri sayfamıza dâhil edeceğiz.


The Witcher Dizisi HakkındaMerakla beklenen The Witcher, tüm bölümleriyle Netflix'te yayınlandı. Ancak The Witcher dizisini ilk günden bitiren izleyiciler 2. Sezon ile ilgili soruları sormaya başladı İşte The Witcher 2. Sezon hakkında tüm bildiklerimiz.


Andrzej Sapkowski'nin aynı adı taşıyan kitap serisinden uyarlanan 'The Witcher', video oyunları aracılığıyla adını çoktan yaratmıştı ve geniş bir hayran kitlesi kazanmıştı. Game of Thrones geçen yıl sona erdiğinde izleyicilerin en çok beklediği dizi haline gelen The Witcher, ilk sezonunun yayınlanmasıyla izleyicilerini hayal kırıklığına uğratmadı.


The Witcher 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?'The Witcher' ünlü ve kaliteli oyuncu kadrosu ile öne çıkıyor. Dizi, daha önce DC Universe Motion Pictures'da Süpermen olarak tanınan Henry Cavill'i Rivian Geralt rolünde canlandırıyor. Dizinin ilk sezonunda Cavill, Prenses Ciri rolünde Freya Allen ve Anya Chalotra rolünde Geralt'ın sevgilisi büyücü Yennefer rolünde serinin ana karakterleri olarak yer alıyor.


Dіzіnіn іlk ѕеzоnundа ауrıса Quееn Саlаnthе kаrаktеrі іlе Јоdhі Мау, Кіng Еіѕt Тuіrѕеасh rоlü іlе Вјörn Нlуnur Наrаldѕѕоn, Моuѕеѕасk rоlü іlе Аdаm Lеvуvе, Рrеnѕеѕ Rеnfrі rоlündе Еmmа Аррlеtоn уеr аlmıştı. Dizinin ana oyuncularının çoğunun 2. sezon için geri dönmesi beklenmektedir.  Şimdilik, Cavill, Allan ve Chalotra yeni sezon için geri dönecek oyuncular gibi görünüyor.


The Witcher'ın Konusu 2. Sezonda Ne Olacak?The Witcher önceki sezonda yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıkların daha kötü olabileceği bir dünyada bir yer edinmeye çalıştı. Ancak kaderi, güçlü bir büyücü  ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurdu. Sezon boyunca üçü, giderek dengesiz bir yer haline gelen Kıta’da yollarını bulmayı öğrenmek zorunda kaldılar. 


The Witcher’in yaratıcısı Lauren S, Hissrich  Gamesradar'a yaptığı açıklamada, gelecek sezonun sadece ana hikayeye odaklanacağını söyledi. Hissrich, " ikinci sezon hakkında güzel olduğunu düşündüğümüz şey, yazdığımız senaryonun çok daha hikâye odaklı hale gelmesiydi. Hikâyedeki her şey birbirine bağlı ve birinci sezonda kurduğumuz ve oluşturduğumuz tüm ilişkiler ikinci sezonda sonuçlanacak” dedi.
Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.