the order

The Order 3.Sezon Netflix’te Yayınlanma TarihiThe Order 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?The Order dizisi 2.Sezon ile izleyicilerin beğenisini kazanmaya başardı. Netflix TOP 10’da yer alan dizinin yayınlanan 2.sezondaki 10 bölümü de İMDb’de 7 puanın altında derecelendirme almadı. Sezon finali 8.1 puanını aldı. Serinin toplam Puanı 6.9'da sabit kaldı. Netflix'in henüz seride yeni bir sürümü yok. 18 Haziran'da 2.Serinin Temmuz ayında onay alması bekleniyor. Ancak 3. Sezon ile ilgili henüz net bir açıklama yok. 


The Order 3.Sezon Hakkında;Dizi öncelikle 7 Mart 2019'da yayınlanan bir Netflix serisidir. Drama, korku ve fantezi kategorisinde yer alan dizi, 2. Sezon ile Netflix'te yerini aldı. Shelley Eriksen ve Dennis Heaton'un yönettiği diziyi Seanryos'u Dennis Heaton tarafından yazılmıştır. 


10 bölümden oluşan ilk sezonun ardından dizinin 2.sezonu da 10 bölüm olarak yayınlandı.  Başrollerde Jake Marley, Kayla Heller ve Sarah Grey var. Bu çok sevilen dizinin 3.Sezonu ne zaman yayınlanacak? Dizinin takipçileri bu sorunun cevabını aramaya başladı.


The Order Dizisinin Konusu;Annesinin ölümünün intikamını almak isteyen bir üniversite öğrencisi gizli bir topluma katılır ve kurt adamlar, kara büyü yapanlar arasındaki savaşta kendini bulur. Jack, Belgrave Üniversitesi'nde gizem ve sihir dolu gizli bir topluma katılmaya yemin eder.
 

Bir dizi tuhaf cinayetler sonucunda kısa sürede kampüste huzursuzluğa yol açıyor. Belgrave Üniversitesi'nde, kurt adamlar ve büyücüler arasındaki gerginlik kırılma noktasına ulaşır. Ta ki daha büyük bir kötülük onların varlığını tehdit edene kadar.


Büyü ve canavarlarla dolu gizli bir evren olan The Order’a giriş yapan Jack Morton adlı bir gencin kendini ve içinde yatan canavarları keşfetme yolculuğunu işliyor. Jack daha derine inerken, kendi ailesi hakkında karanlık sırları keşfeder. Kurt adamlar ve büyülü güçler arasındaki savaşa dahil olur.


 Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.