Rick And Morty 5.Sezon Çıkacak Mı?Rick And Morty Dizisi HakkındaRick and Morty yılan hikayesine geri dönen ve öncelikle Kasım ayında yayınlanmaya başlayan 4. Sezonu 5 aylık bir aradan sonra kalan 5 bölümü yayınlanarak tamamlandı. İzleyicisini 4. Sezonda uzun zamandır beklenen dizi, 31 Mayıs'ta yayınlanan 4. Sezon 10. bölümü ile tamamlandı. Rick and Morty'nin 5. Sezonu ne zaman yayınlanacak?


Rick and Morty'nin konusuRick Sanchez çılgın bir bilim adamıdır. Paralel evrenlerden ilginç uzay âlemlerine kadar her şeyle enfekte olan bu çılgın bilim adamı, bilimsel çalışmalarına kızının ve damadının evinin garajında devam ediyor. 


Torunu Morty'i kendi çılgın bilimsel çalışmalarında ona yardım etmesi için kullanan Rick, kısa bir süre sonra torunuyla birlikte yaşadığı maceraların tadını çıkarmaya başlar. Türlü tehlikeli işlerle uğraşan dedesi Rick ile macera yaşamaktan ilk başlarda Morty hoşlanmasa da zaman içerisinde dedesinin çılgın dünyasına kapılacaktır. 


Morty, garip ve tehlikeli yolculuklardan etkilenen tek kişi değildir. Bütün bu olayların içinde ailede dâhil olacak. Kızı Beth'in, Damadı Jerry vge Morty'nin ablası olan başka bir torunu olan Summer da Rick'in çılgın dünyasından da payını alacaktır.


Rick and Morty dizisinin 5. Sezonu Koronavirüs Sebebiyle Yayınlanması Uzayacak mı?ilk 5 Bölüm Kasım-Aralık, sonraki 5 bölümü 5 Mayıs'ta yayınlandı. Dizinin şimdi ise 5. Sezonu merak ediliyor. Sezonun devam edeceği kesinleşen filmin 5. Sezon senaryosunun henüz tamamlanamadığı ve çok geç tarihte yayınlanması bekleniyor. Koronavirüs sürecinin dizinin yeni sezonunun üretim sürecini olumsuz etkilediği öğrenildi.


Rick and Morty Dizisi 5.Sezon Senaryosu Hazır DeğilDizideki ailenin annesi Beth'i seslendiren Sarah Chalke, dizide 5. Sezon senaryosunun hazır olmadığını ve yayınlanma tarihini de bu sebeple etkileyeceğini söyledi. “5. Sezonu henüz okumadık. Onlar da zaten hala yazıyor. Ama görünüşe göre kayıt olmak için biraz daha bekleyeceğiz. Ne zaman stüdyoda kayıt almaya dönebilirsek...' açıklamalarında bulunan Chalke, fenomen dizinin dönüşünün 4. Sezon kadar uzayabileceğini gösteriyor.  İMDb de ise bu dizinin 5. Sezonunun olabileceğini ancak 2020’ de mi yoksa 2021'de mi olup olmayacağına dair bir gösterge yok.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.