Black Mirror 6. Sezonu Yayınlanacak mı? Ne zaman Yayınlanacak?Black Mirror 6. Sezon heyecanla beklenirken İspanya'daki bazı reklam tanıtım panolarında yer alan "Black Mirror 6. sezon gerçek dünyada yaşanıyor" yazısı ilgi topladı. Peki, bu tanıtımın amacı neydi? Black Mirror, Netflix'in en sevilen dizilerden biridir. Modern çağın başarabileceği en kötü senaryoları canlandıran dizi, yayınladığı 5 sezon boyunca büyük bir hayran kitlesine ulaştı.


Black Mirror, günümüzün teknolojik gelişmelerinin gelecekte nasıl kötü sonuçlar doğurabileceğini gösteren en temel temaya sahip bağımsız konulara sahip bölümler içerir.Black Mirror 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?Black Mirror 6. Sezonu heyecanla beklenirken, dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, yaklaşık bir ay önce katıldığı bir radyo programında dizinin altıncı sezonunun beklemede olduğunu söyledi. Yani küresel bir salgın varken, serinin 6. Sezonun yayınlanması askıya alındı.


Brooker, içinde yaşadığımız günlerin Black Mirror'un sunabileceği karanlık geleceğe uygun olmadığını belirtse de, "Şu anda toplumların parçalanmasıyla ilgili hikayeleri hangi midenin kaldırabileceğini bilmiyorum. Bu yüzden yeni Black Mirror bölümleri üzerinde çalışmıyorum" demişti.

Black Mirror 6. sezon gerçek dünyada yaşanıyor
İlginç Reklam: Black Mirror 6. Sezon Şimdi Her Yerde


İspanya'da bulunan  "Black Mirror 6. sezon gerçek dünyada yaşanıyor." temalı panoları bize ne anlatıyor?


Son aylardaki temel küresel salgınlar, doğal olaylar ve benzeri felaketler, insanları Black Mirror bölümünün içinde hissettirdi. Bu düşünceye dayanarak, bir reklam şirketi Netflix ile bir reklam tanıtım kampanyası başlattı.


Reklam panolarında "Black Mirror 6. Sezon. Şimdi yayında, her yerde" yazılı aynalar yerleştirildi. Aynaya bakarken, yüzünde bir maske, elinde eldiven ve siperlik ile kendini görür. Reklam kampanyasını başlatan Madrid merkezli reklam şirketi Brother and School'dan yapılan yazılı açıklamada şunlar kayda geçti.


"Aylardır dünyada olan her şey uzun bir Black Mirror bölümü yaşıyor gibi hissetmemizi sağladı. 5. sezonunu Netflix'ten izleyebileceğiniz dizinin 6.sezonu gerçek dünyada oluyor."Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.