exatlon challange

Exatlon Türkiye 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?2. Sezon ne zaman yayınlanacak? Bu konu hakkında araştırmalar devam etmektedir. Henüz bir açıklama gelmese de, 2. Sezonun olacağı kesinleşti. Bazı kullanıcılar 2. Sezonun kesinleşmesi üzerine, Exatlon Türkiye’nin Netflix üzerinden mi yoksa TV8'de mi yayınlanacak sorularını sormaya başladı. 
   

Exatlon Türkiye Yarışması Nedir?Survivor yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, kendi kanalında, Tv8'de yer alan Survivor Extra adlı yeni programa katılan Exatlon Türkiye hakkında açıklama yaptı. Exatlon Türkiye, sosyal Ağ fenomenleri tarafından yönetilen ve sosyal ağ fenomenleri tarafından yarışılan Netflix aracılığıyla yayınlanan yeni bir yarışma programıdır. 


Acun Ilıcalı'nın Dominic’te düzenlendiği ve yarışmacı olarak ünlü youtuberlerin olacağı Exatlon Challenge Türkiye yayınlandı. Survivor yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, kendi kanalında, Tv8'de yer alan Survivor Extra adlı yeni programa katılan Exatlon Türkiye hakkında açıklama yaptı. 


Exatlon Türkiye, sosyal ağ fenomenleri tarafından yönetilen ve sosyal ağ fenomenleri tarafından yarışılan Netflix aracılığıyla ekrana sunulan yeni bir yarışma programıdır. 

exatlon

Exatlon Türkiye Yarışmacı KadrosuDoğan Kabak, Buse Plan, Barış Erdoğan, Burce Yağmur Karabal, Uras Benlioğlu, Aleyna Şen, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendemur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Elanur Pat, Furkan Yaman, Dilara Aydın


Survivor benzeri bir yarışma olan Exatlon Challenge, daha zorlu parkur ve cezalar içeren bir yarışma türüdür. Sosyal medya fenomenlerinin yarıştığı zorlu oyunda, iki takım pistlerde birbirleriyle zorlu mücadele vererek oyunlar oynar. 


Kazanan takımlar büyük ödülleri hak ederken, kaybeden taraf Survivor gibi adaya geri dönemeyecek. Kaybeden yarışmacılar sert cezalar alacak. Orkut Işıtmak ve Oğuzhan Uğur, Netflix'te yayınlanan Exatlon Challenge Türkiye'ye sunuculuk yaparak ev sahipliği yaptı.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.