La Casa De Papel’in 5. Sezonu Olacak Mı? La Casa De Papel 5. Sezon Hakkında İpuçları La Casa De Papel’in 4. Sezonun yayınlanmasından sonra hayranları bir sonraki sezon olan 5. Sezonun yayınlanmasını beklemeye başladı. Dünyanın en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel'in 4. Sezon bölümü 3 Nisan'da dünya çapında Netflix üzerinden yayınlandı ve çok büyük ilgi görmeyi başardı. Peki La Casa De Papel’in 5. Sezonu olacak mı?


Netflix platformunda piyasaya sürülmesinden bu yana, İspanyol dizisi LaCasa De Papel yoğun ilgi gördü. Geniş bir prodüksiyona ve oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin 4. Sezonu, 8 bölüm olarak 3 Nisan'da yayınlandı. 4. Sezonda Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte ve Pedro Alonso'nun gibi oyuncular La Casa De Papelde oynadılar. 4. Sezondan sonra, 5. Sezon konusu ve oyuncuları merak edilmeye başladı. La Casa De Papel 5.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?La Casa de Papel'in 5. Sezonu için Netflix'e fotoğraf ve fragman yayınlanmadı. Ancak İspanyol dizisinin dünya çapında büyük popülaritesi göz önüne alındığında, devam edeceğine inanılıyor. Dizinin yaratıcısı Alex Pina henüz beşinci bölümü düşünüp düşünmediklerini doğrulayamadıklarını açıkladı şöyle dedi: "Birisi olacağını biliyor, ama bu biz değiliz."


La Casa De Papel 5.Sezon İddiaları Netflix'te İspanya ve Latin Amerika için orijinal içeriğin küresel direktörü Paco Ramos, gelecek sezonların "iyi giderse" olacağını açıkladı." İspanyol web sitesi Marca da serinin beşinci ve altıncı sezon için yenilenmesini önerdi. 


Bununla birlikte, yazar Javier Gomez Santander el Mundo ile gösteri dönüşü hakkında konuştu. Şunları söyledi; "La Casa de Papel ile Simeone gibi oyun oynuyoruz. Bölüm bölüm, sıra sıra, satır satır. Şovun ne kadar uzayacağını bilmiyoruz. Bilmemiz gerekseydi Berlin'i öldürmeyi düşünmezdik."dedi.


Bu haber, 13 Mayıs'ta, Deadline'a beşinci sezonun nasıl geleceğini söyleyen, Pina tarafından doğrulandı ancak daha fazla bilgi veremedi. Esprili bir ifadede, daha fazla açıklarsam, " Netflix evime bir bomba koyacak." İfadesini kullandı


La Casa De Papel’de Yeni OyuncularEkranlar 4. Sezonla bomba gibi geri dönen La Casa De Papel 5. sezonunda Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernanda Cayo(Tamayo) gibi yeni oyuncular, oyuncu kadrosuna katılıyor.


La Casa De Papel Dizisinin KonusuProfesör olarak adlandırılan bir suçlu beyni, tarihteki en büyük soygunu yapmayı planlıyor. Amacı İspanya'nın Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunu yapmak için, işlerinde profesyonel olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim döneminden geçer ve bu süre zarfında soygunu mükemmelleştirmek için her olasılığı dikkate alınır. Şimdi her şey hazırdır. 8 kişi kendilerini İspanya'nın Kraliyet Darphanesine kilitleyerek rehineleri yanlarına alır, ancak asla dikkate almadıkları olaylar gerçekleşir.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.