Merhaba arkadaşlar. Tüm dünyayı sarmış olan Covid-19 (Kovid-19) Virüsü yani Corona Virus (Korona Virüsü) yüzünden ülkemizde oluşan sokağa çıkma yasağını sıkılmadan geçirmek için izleyebileceğiniz dizi ve film listesi hazırlamaya karar verdik. Karantinada İzlenecek 10 Netflix Dizisi hemen 1. sıradan başlayalım ve sıkılmanızı engelleyelim.I'am Not Okey With ThisEndişeli bir tip olan Syd, filizlenen süper güçlerini kontrol etmeye çalışırken lisenin tuhaflıkları, aile draması ve en yakın dostuna duyduğu karşılıksız aşkla uğraşır.

Başroldekiler: Sophia LillisWyattOleffKathleenRosePerkins
Tür: Fantastik DizilerGençlik Dizileri, Drama Dizileri
Bu İçerik: Alaycı

İzledikten hemen sonra bakacağınız I Am Not Okay With This 2. Sezon Ne Zaman isimli konumuzu inceleyebilirsiniz.
THE 100Nükleer bir kıyametin Dünyayı yok edişinden bir asır sonra, 100 uzay istasyonu sakini, gezegende yaşanıp yaşanamayacağını öğrenmek için dünyaya gönderilirler.

Başroldekiler: Eliza TaylorPaige Turco, Bob Morley
Tür: Bilim Kurgu DizisiPolitik DizilerKitaplardan Uyarlanan Diziler

You


Kitap mağazası müdürü olan bu obsesif adam takıntı haline getirdiği kızların & kadınların hayatlarına girmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. 

Başroldekiler: Penn Badgley, Elizabeth Lail ve Victoria Pedretti

Dizi hakkında bilgilenmek için You Dizi İncelemesi konumuzu okuyabilirsiniz. Bitirdikten hemen sonra YOU 3. Sezon Yayın Tarihi konumuzu okuyabilirsiniz.

Chilling Adventures of Sabrina


Biraz cadı biraz insan olan Sabrina aile mirası olan Gecenin Kilisesi ile ölümlü arkadaşlarının arasında kendine yer ararken sihir ve haylazlığı bir araya getiriyor.

Başroldekiler: Kiernan Shipka, Ross Lynch ve Miranda Otto

Diziyi bitirdikten hemen sonra Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? konumuzu okuyabilirsiniz.Sex Education


Özgüveni sıfır olan Otis, terapist olan annesi sayesinde cinsel yaşam hakkında her şeyi bilmektedir. Durum şu ki asi Maeve’de ona okulda bir seks terapisti kliniği açmasını teklif eder.

Başroldekiler: Asa Butterfield, Gillian Anderson ve Ncuti Gatwa

Diziyi izledikten hemen sonra Sex Education 3. Sezon Yayın Tarihi konumuzu okuyabilirsiniz.

MessiahCIA’de ajan olan Eva Geller kamu düzenini bozarak siyasi kargaşa yaratan cool bir adamı araştıracaktır. Hikaye gerçek olaylardan uyarlanmamıştır tamamen kurgusal bir hikayedir.

Başroldekiler: Michelle Monaghan, Mehdi Dehbi ve John Ortiz

Diziyi izledikten hemen sonra Messiah 2. Sezon Yayın Tarihi adlı konumuzu okuyabilirsiniz.

RagnarokKirliliğin zehirlediği ve iklim değişiklileri ile eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, yaklaşan kıyameti yoğun şekilde hissetmektedir. Bu kadim kötülüğü alt etmek için bir efsane gerekecektir. Eğer kimse bu duruma müdahale etmezse, kıyamet çok da uzakta değildir. Esrarengiz güçlerle birbirlerine bağlanan bir grup genç, çok geç olmadan bir araya gelip Nors mitolojisinde bahsedilen Ragnarok’u andıran bu kıyameti durdurmalıdır.

Başroldekiler: Theresa Frostad Eggesbø, Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas, David Alexander Sjøholt ve Emma Bones

Diziyi izledikten hemen sonra Ragnarok 2. Sezon Yayın Tarihi adlı konumuzu okuyabilirsiniz.Darmaduman (disjointed)

Tıbbi esrardispanseri işleten esrar aktivisti Ruth Whitefeather Feldman, sadık hastalarını rahatlamaya ve kafası dumanlı bir hayatın keyfini sürmeye teşvik eder.

Başroldekiker: Kathy BatesAaron Moten ve Tone BellOzarkBir finans danışmanı, ailesini Chicago'dan Missouri'deki Ozarks'a sürükler. Burada, bir uyuşturucu patronunu memnun etmek için beş yılda 500 milyon dolar aklamalıdır.

Başroldekiler: Jason Bateman, Laura Linney ve Sofia Hublitz

Diziyi izledikten hemen sonra Ozark 3. Sezon Tarihiadlı konumuzu okuyabilirsiniz.

Anne with an E
Yürekli ve tutkulu bir yetim kız, hayatı boyunca hiç evlenmemiş yaşlı bir kadınla onun tatlı dilli ve bekar erkek kardeşinin yanında pek alışılmadık bir yuva buluyor. Dizi Yeşilin Kızı Anne’den uyarlanmıştır.

Başroldekiler: Amybeth McNulty, Geraldine James ve R.H. Thomson

netflix dizi önerileriOkumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.