2020 yılı hala harika, ana olayın terimidir. Birbirlerine dönmek ve düzenlemek mümkündür. İşte aşağıdaki gayretin birikiminin nedenleri:

Time To HuntYönetmen: Yoon Sung Hyun
Türü: diy ,ar, or fasuç
Oyuncular: Lee Ho Hoon, Ahn Hong Hong, Choi Woo Shik, Park Jung Min, Park На Наеоо
Netflix Çıkış Tarihi: 10 Nisan 2020

Time To Hunt
Bu, netflix'te piyasaya sürülecek olan Koreli yapımlardan biri, avlanma zamanı öncelikle Sinemalarda piyasaya sürülecek, ancak koronavirüs salgını nedeniyle, bunun yerine Netflix tarafından küresel olarak piyasaya sürülecek.

Jun-seok umutsuzluk dolu bir distopik şehirde cezaevinden serbest, arkadlr rijng hal-l b kuml un L kuml un kum kum kum kum kum ANASASAK açıklamaları kaynakların serbest bırakılması yoluyla artar. Bu iki çift, av olmaktan Kurtuluş, değil mi?
ExtracurricularYönetim: Kim J -in-Min
Türü: Suç, D Dramaram
Oyuncular: Kim Dong Ouее, Jung Da Bin, Parkоооо Hyun, Nam Yoon Ѕоооо, Choi Minоооооо
Netflix Çıkış Tarihi: Nisan 29, 2020

Extracurricular
Rara känänák umarım, olayın yaşam ve doğa ezici olması, bu nadir değildir. Oh Јоооо yılın yaşının tekliği açısından karlı. Bununla birlikte, bu karlılık nedeniyle. Ѕео minhee bu okulun Başbakanı Gy Gyuri'nin kesiştiği yer, bu amaçla çekil. Sonuçların kötü olduğunu, değişikliklerin mümkün olduğunu görmek mümkündür. Dönüş hayır. Üçünden biri en önemli olanıdır.

50 bölümde 10 bölüm oluşturuldu. İlk kez 2020'de 29.
The King: Eternal MonarchBölüm: 16
Türü: Komedi, Aşk
Oyuncular: Lee Min Vogo Od, Kim Go Eun, Woo Do Hwan, Kim Kyung Nam, Jung Eun Chase
Netflix Çıkış Tarihi: 18 Nisan 2020

The King: Eternal Monarch


Bu ürün yeni bir şekilde inşa edilmiştir. Kral Lee Gon, mühürlü iş şeklinde, mühürler ve gelecekte çalışır.

Kral: Ebedi hükümdar senaryo - suk kim Tradudustan (Guardian: yalnız ve büyük Tanrı, Mats gezginler . Diziyi yazarken, Baek Sang-hoon (gizli, Yo: okul 2015 ve güneşin torunları) ve Jeongеее-Hyun (arama: www) yönetmen koltuğunda oturuyor.

Hyena


Sezon: 1 / Bölüm: 16
Türü: Komedi, Romantik
Oyuncular: Јоооо H H H H H H, Kim Govoуооооооооо Lee, Lee Kyung Young, Kim Govoо Ju Ju Ju Jung, Song Young Kyu
Netflix Çıkış Tarihi: 18 Nisan 2020

Hyena


Gung Geum-böyle çim iridin gibi neredeyse ayrık bitkilerin avukatların bahçeаааа. Tüm sayıları neyin kullanıldığı ve ne kadar kötü olduğu yönünde test etmeye hazırdır. Yoon Нее-јае, ağzında Gümüş kaşık ile, büyük bir sınıftır. Çiçek açık, öyle görünüyor. Gerekli olmadığı gerçeğine ek olarak, müşteri sınıfa geri dönecektir.Hospital PlaylistSezon: 1 / Bölüm: 16
Türü: sağlık, yaşam
Oyuncular: Ј Og Jung Suk, Yoo Yeon Seok, Jung Kyung Oo O, Kim Dae Myung, Jeon Do Do
Netflix Çıkış Tarihi: Nisan 6, 2020

Hospital Playlist

20 yıl önce, benzersiz bir görünüm yaratmak mümkündür. Hastanede yaşayan ve ölen ve sadece kısa bir süre için burada olan insanlar günlük yaşamlar, dünyadaki yabancı yaşam küçük ölçekli bir versiyondur. Song-hwa beşlinin fiili ruhani lideridir. Seok-hyeong münzevi oldu, ık-jun ham akademik yanı sıra sosyal gelecekte iken. A-wan olsa büyük bir cerrah olduğu gibi biz mutsuz. Deong-won daamm kibar ve iş yerinde eenlididi olduğunu. Özel hayatta olduğunuz sürece, bu bir kardır.

Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.