Stranger Things hayranları, ana oyuncu kadrosunun adının önümüzdeki sezonda görünmediğini fark ettiler.

Dördüncü sezonun filme alınmasıyla birlikte, hayranları Hawkins, Indiana'nın polis şefi David Harbour'un Jim Hopper'in geri dönmesini umuyorlar.

Söz konusu sahne, kendisini onbir (Millie Bobby Brown) da dahil olmak üzere diğer karakterlerin Rus casusları tarafından yönetilen bir tesisten kaçabilmesi için kendini feda ettiğini görüyor.

Bu, Hopper'ın bir portal aracılığıyla Upside Down'a kaçtığı ve bir sonraki sezonun çoğunu orada sıkıştıracağı ya da Rusların onu kaçırdığı teorisine yol açtı.

Bu teoriye ağırlık vermek, “Amerikalı” olarak adlandırılan gizemli bir karakterden bahseden kredi sonrası sahneydi - bazıları bu bireyin kimliğinin bir sezon kötü adamının geri dönüşüne işaret edebileceğine inanıyor.

Bununla birlikte, IMDb'nin artık Harbor'ı dördüncü sezonda göründüğü olarak listelemediği vahiyinden sonra bir imza gerçekten atıldı.

Keskin bir Reddit kullanıcısı ihmali vurgulayarak şunları yazdı: “Her aktörün adının sağındaki bölüm rehberine tıklarsanız, açılır menüde, Stranger Things 4'ün büyükler de dahil olmak üzere tüm çocuklar için ilk birkaç bölümü gösterilir ' çocuk Steve (Joe Keery), Nancy (Natalia Dyer), Jonathan (Charlie Heaton), Robin (Maya Hawke). ”

Winona Ryder da, Harbour'un ihmalini daha da göze batan bir işaret olarak görüyor.

IMDb'nin, filmler ve televizyon şovları için oyuncu kadrolarını listeleme konusunda insanların varsaydığı kadar güvenilir olmadığını belirtmek gerekir, ancak Netflix şovunun sondan bir önceki sezonu olması beklenen şey için kasıtlı olarak Harbour'ın adını tanıtım malzemelerinden çıkarmak akıllıca olabilir insanları büyük bir geri dönüşün kokusundan atmanın bir yolu.

Stranger Things dördüncü sezonu hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Okumaya devam edin
Yorum (1)
dizincele - hopper hayranı
hopper hayranı - 23 Mart 2020 18:13
ölmemeli ya kesinlikle ölmemeli
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.