stranger thingsStranger Things hayranları, ana oyuncu kadrosunun adının önümüzdeki sezonda görünmediğini fark ettiler.

Dördüncü sezonun filme alınmasıyla birlikte, hayranları Hawkins, Indiana'nın polis şefi David Harbour'un Jim Hopper'in geri dönmesini umuyorlar.

Söz konusu sahne, kendisini onbir (Millie Bobby Brown) da dahil olmak üzere diğer karakterlerin Rus casusları tarafından yönetilen bir tesisten kaçabilmesi için kendini feda ettiğini görüyor.

Bu, Hopper'ın bir portal aracılığıyla Upside Down'a kaçtığı ve bir sonraki sezonun çoğunu orada sıkıştıracağı ya da Rusların onu kaçırdığı teorisine yol açtı.

Bu teoriye ağırlık vermek, “Amerikalı” olarak adlandırılan gizemli bir karakterden bahseden kredi sonrası sahneydi - bazıları bu bireyin kimliğinin bir sezon kötü adamının geri dönüşüne işaret edebileceğine inanıyor.

Bununla birlikte, IMDb'nin artık Harbor'ı dördüncü sezonda göründüğü olarak listelemediği vahiyinden sonra bir imza gerçekten atıldı.

Keskin bir Reddit kullanıcısı ihmali vurgulayarak şunları yazdı: “Her aktörün adının sağındaki bölüm rehberine tıklarsanız, açılır menüde, Stranger Things 4'ün büyükler de dahil olmak üzere tüm çocuklar için ilk birkaç bölümü gösterilir ' çocuk Steve (Joe Keery), Nancy (Natalia Dyer), Jonathan (Charlie Heaton), Robin (Maya Hawke). ”

Winona Ryder da, Harbour'un ihmalini daha da göze batan bir işaret olarak görüyor.

IMDb'nin, filmler ve televizyon şovları için oyuncu kadrolarını listeleme konusunda insanların varsaydığı kadar güvenilir olmadığını belirtmek gerekir, ancak Netflix şovunun sondan bir önceki sezonu olması beklenen şey için kasıtlı olarak Harbour'ın adını tanıtım malzemelerinden çıkarmak akıllıca olabilir insanları büyük bir geri dönüşün kokusundan atmanın bir yolu.

Stranger Things dördüncü sezonu hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Stranger Things 4. sezon ne zaman başlayacak? Stranger Things 4 Konuları 


Stranger Things 2021'de Mi Yayınlanacak?


Yapımcı Shawn Levy daha önce yeni bölümler için çalışmaların başladığını doğruladı. Dördüncü sezonun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak ikinci ve üçüncü sezonların çıkış tarihleri göz önüne alındığında, Netflix'teki yeni sezonun 2021'in ortasından sonuna kadar olacağı beklenebilir.


Stranger Things Hakkında;Yapımcı Shawn Levy daha önce yeni bölümler için çalışmaların başladığını doğruladı. Dördüncü sezonun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak ikinci ve üçüncü sezonların çıkış tarihleri göz önüne alındığında, Netflix'teki yeni sezonun 2021'in ortasından sonuna kadar olacağı beklenebilir.

Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlayan Stranger Things, kısa bir süre sonra milyonlarca insan tarafından merakla takip edildi. 4. Sezon ne zaman başlayacak? Stranger Things 4. Sezonunda neler olacak? Üçüncü sezonda ölümünün izlenimini veren Jim Hopper hayatta kalacak mı? 


Stranger Things 4. Sezon görünüşe göre bu sefer Hawkings'de bir sezon geçirmeyecek. Dizi karakterleri, bu sefer Hawkings'in dışında tuhaf şeylerle mücadele edecek. Dizideki Rusya detayı da çok merak ediliyor. Yoksa Rusya'daki Amerikalı Jim Hopper mı?


Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve kısa süre içinde milyonlarca kişi tarafından merakla takip edilen Stranger Things 4. sezon ne zaman başlayacak? Stranger Things 4. sezonda neler olacak?  Üçüncü sezonda ölümünün izlenimini veren Jim Hopper hayatta kalacak mı? Stranger Things 4. kısmı görünüşe göre bu sefer Hawkings'de sezon geçirmeyecek. Dizi karakterleri, bu sefer Hawkings'in dışında tuhaf şeylerle mücadele edecek. Serideki Rusya detayı da merak ediyor. Rusya'da Amerikalı Jim Hopper.


Orijinal Stranger Things temasıyla, Netflix'in en çok izlenen dizileri arasında yer almayı başardı. Sürükleyici ve ilginç konusu ile Stranger Things, genç, yaşlı yaş kitlesi demeden herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Stranger Things 4. Sezon ne zaman başlayacak?

stranger things

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?Serinin hayranları en çok bu soruyu soruyorlar. Stranger Things 4. Sezon ne zaman başlayacak? Bu soruya net bir cevap vermek ne yazık ki şuan pek mümkün değil. Neredeyse üç aylık bir süreçten sonra, 30 Eylül Pazartesi günü Stranger Things'in dördüncü sezonu doğrulandı.


Stranger Things’te Garip Şeyler OluyorStranger Things, kayıp arkadaşlarını ve onlara yardım eden insanları aramaya başlayan 3 çocuğun hikâyesine dayanan bir Amerikan bilim kurgu dizisidir. Dizi, başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra konusu, macera ve doğal olayların sürekliliği ile dikkat çekiyor ve empresyonist etkisi altın alıyor.


Jim Hopper Hayatta Mı?Bu bir milyon kez sorulan soru desek yeridir. Duffers'ın dizinin en sevilen karakterlerinden birini öldürmesine inanmak çok fazla güç gerektiriyor. Özellikle Starcourt alışveriş merkezinin altındaki patlamadan ölümünün hala doğrulanmadığı dikkate alındığında.Hopper patlamadan önce Upside Down'a açılan kapıdan kaçmayı başardı mı?  Bu fikri destekleyen nesiller arası bir sahne var: Rusya'da, hücre kapılarının dışında nöbet tutan bir asker, mahkûmlardan birini “Amerikalı” olarak adlandırıyor ve birçok izleyici, Hopper'ın ele alındığını varsayıyor.


Stranger Things 2016'da Yayınlanmaya BaşladıTemmuz 2016'da yayınlanan ilk sezonda Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Cara Buono ve Matthew Modine ana oyuncu kadrosunda yer aldı. İkinci sezonda, Schnapp ve Keery ana oyuncu kadrosuna dâhil edilirken, Sadie Sink, Dacre Montgomery, Sean Astin ve Paul Reiser diziye katıldı.


Stranger Things Oyuncu KadrosuCharlie Heaton/Jonathan
Joe Keery/Steve
Gaten Matarazzo/Dustin
Finn Wolfhard/Mike
Winona Ryder/Joyce
Cara Buono/Karen 
Noah Schnapp/Will
Maya Hawke/Robin
Millie Bobby Brown/Eleven
Natalia Dyer/Nancy
Priah Ferguson/Erica
Caleb McLaughlin/Lucas
Sadie Sink/Max

Brett Gelman/Murray
 Cara Buono / Karen
Brett Gelman / Murray

nerflix haberleri için dizincele.comOkumaya devam edin
Yorum (1)
hopper hayranı" alt="dizincele - hopper hayranı" width="50" height="50">
hopper hayranı - 23 Mart 2020 18:13
ölmemeli ya kesinlikle ölmemeli
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.