Joe Hill ve çizgi roman sanatçısı Gabriel Rodríguez’in çizgi romanlarından uyarlanan Locke & Key artık tüm bölümleri ile Netflix’te yayında. Locke & Key dizisinin ilk sezonunu bitiren izleyiciler 2. sezon hakkında planları merak ediyor. İşte Locke & Key 2. Sezon hakkında bildiklerimiz.

Locke & Key Oyuncu Kadrosu: Kimler Oynuyor?

Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones ve Laysla De Oliveira dizinin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

Locke & Key Konusu: Neler Olacak?

Babalarının gizemli vefatının üstünden üç kardeş anneleri ile miras kalan ata yadigârı Key Evi’ne taşınırlar. Eve yerleşen aile evin babalarının vefatı ile alakalı olabilecek sihirli anahtarlar ile dolu olduğunu keşfederler. Üç kardeş anahtarları ve bu anahtarların güçlerini keşfederken bir iblisi uyandırırlar. Bu iblis anahtarları kardeşlerden çalmak için elinden gelen her şeyi yapmayı göze almıştır.

Daha önce Lost ve Bates Motel ile tanıdığımız Carlton Cuse ve Tepedeki Ev ile tanıdığımız Meredith Averill imzalı dizi bir aileyi bir arada tutan sarsılmaz bağlar ve kardeşlerin sırlarla dolu evde bir yetişkinliğe geçiş hikayesini konu alıyor.

Locke & Key 2. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

‘Locke and Key’ 7 Şubat 2020’de yayını yapılan ilk sezonunun ardından Netflix, dizinin ikinci sezonunu onayladı.

Çizgi roman uyarlaması daha önce de gündeme gelen fantastik ve korku türlerini bir araya geldiği ‘Locke & Key’ dizisinin yaratıcıları 2. Sezon çalışmalarına başladıklarını açıkladılar.

Henüz resmi bir açıklama yapılmayan Locke and Key 2. Sezonunun bir değişiklik yaşanmazsa 2021 yılı başlarında yayınlanması bekleniyor.

Resmi tarih açıklandığında sayfamızda bu gelişmelere yer vereceğiz.

Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.