Netflix dizisi Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon onayını aldı. İşte 4. Sezon yayın tarihi ile alakalı şu ana kadar bildiklerimiz.

Chilling Adventures of Sabrina’nın 3. Sezonunu izleyenler için iyi haberlerimiz var. 3. Sezon henüz yayınlanmış olsa da Netflix dizinin 4. Sezon onayını verdi.

4. Sezonun konusu ile alakalı henüz bir bilgi olmamasına rağmen, 3. Sezon finali önümüzdeki sekiz bölümde neler bekleyebileceğimiz konusunda fazlası ile ipucu verdi.

Chilling Adventures of Sabrina Konusu: Neler Oldu?

Geçtiğimiz sezonda Sabrina’nın ve ölümlü arkadaşlarının, kendisini kurban eden erkek arkadaşı Nick’i sonsuz lanetten geri kurtarma mücadelesini izledik.

Babası Lucifer’ı yenmiş olsa da Karanlıklar Lordu, Sabrina’nın erkek arkadaşı Nicholas Scratch’in vücudundaki zindanında sıkışıp kalmış ve Madam Şeytan’ın titiz gözetimi altında Cehennem’de yandığını ve acı çektiğini bilen Sabrina büyük bir pişmanlık içerisinde kalmıştı.

Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Sabrina’nın 3. Ve 4. Sezon onayı Aralık 201sekiz’de Netflix tarafından duyurulmustu.

İlk sezon Ekim 201sekiz’de, 2. Sezonda 6 ay sonra Nisan 2019’da yayınlandı. sekiz ay sonra Ocak 2020’de dizinin 3. Sezonu yayınlandı. Sürdürülen 4. Sezon çekimlerinin ise Şubat 2020’de tamamlanması planlanıyor.
Bu sebeple, bir değişiklik yaşanmazsa Chilling Adventures of Sabrina’nın sekiz bölümden oluşacak 4. Sezonunu 2020 sonbahar döneminde Netflix ekranlarında görebiliriz.

Dizinin ilk sezonu 201sekiz yılının Ekim ayında, ikinci sezonu 6 ay sonra 2019 yılının Nisan ayında yayınlanmıştı. Üçüncü sezonun yayın tarihi ise 2020 yılının Ocak ayı olarak görüldü. Dizinin dördüncü sezonunun çekimlerinin 2020 yılının Şubat ayında bitirileceği öngörülüyor. Bu bağlamda dizinin sekiz bölümden oluşacak dördüncü sezonunun 2020 yılının sonlarına doğru Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.

Chilling Adventures of Sabrina Dizisinin 4. Sezonu Ne Zaman Netflix’te Yayınlanacak?Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 4. Sezonu ne zaman yayınlanacak? Netflix platformunda Sezon 3 olarak piyasaya sürülen Chilling Adventures of Sabrina’nın yeni sezonu hakkında merak uyandıran sorular sorulmaya başlandı. Chilling Adventures of Sabrina’nın 4. Sezonun maceraları, ne zaman yayınlanacağı sorularının cevaplarını vereceğiz. 


Chilling Adventures of Sabrina Dizinin ilk sezonu2018 senesinin Ekim ayında, ikincisezonu 6ay sonra 2019 senesinin Nisan ayında yayınlandı. Üçüncü sezonun çıkış tarihi ise Ocak 2020 tarihiydi. Serinin dördüncü sezonunun çekimlerinin Şubat 2020'de tamamlanması bekleniyor. 8 bölümden oluşacak dizinin dördüncü sezonunun 2020 yılı sonuna kadar Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.


Netflix platformunda yayınlanan ve 3. Sezonu ile izleyicinin beğeni toplayan Chilling Adventures of Sabrina'nın yeni sezonunda araştırma başladı. İlk 3 Sezon yayınlandıktan sonra, dizinin izleyicileri dördüncü sezonun gelip gelmeyeceğini merak ediyorlardı. Son olarak, serinin dördüncü sezonu onay aldı. Ancak, şu ana kadar dizinin yeni sezonunda hangikonunun ele alınacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Üçüncü sezonun son bölümüne baktığımızda, yeni sezonda ele alınacak konu hakkında az çok tahminler bulunabilir.


Chilling Adventures of Sabrina Dizisinin KonusuDizinin önceki sezonuna bakıldığında Sabrina’nın ve ölümlü arkadaşlarının kendisini kurban eden Nick’i etkisi altında olduğu lanetten kurtarma çabaları izlendi. Babası Lucifer'i yenmiş olsa da, karanlığın Efendisi Sabrina'nın arkadaşı Nicholas Stratch'ın bedenindeki zindanında kaldı ve Sabrina, Madam Şeytan'ın himayesinde cehennemde yandığını bilerek, derinden pişmanlık duyuyordu.Resmi tarih açıklandığında sayfamızda bu gelişmelere yer vereceğiz.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.