Netflix’in en popüler komedi dizilerinden biri olan Sex Education’ın 2. Sezonu yayınlanması ile dizinin hayranları Sex Education 3. Sezonu beklemeye geçti. İşte Sex Education 3. Sezonu yayın tarihi ile igili şu ana kadar bildiklerimiz.

İkinci sezonu ile 17 Ocak’ta Netflix’e geri dönen Sex Education; seks terapisti annesi Jean ile beraber yaşamakta olan ve sosyal ilişkilerde beceriksiz bir öğrenci olan Otis Milburn’ün Moordale Ortaokulunda geçen maceralarını anlatıyor.

Sex Education 3. Sezon Konusu: Neler Oldu?

İlk sezonunda Otis ve arkadaşı Maeve Wiley, Otis’in seks önerileri konusundaki doğuştan gelen yeteneğini paraya çevirmek için okulda bir seks polikliniği açmıştı. 2. Sezonda ise, sonradan açılan Otis, kız arkadaşı Ola ile daha ileri gitmek için yeni keşfettiği cinsel dürtülerini kontrol etmek ve Maeve ile bozulan ilişkisini düzeltme çabalarını izledik.
Askeri okuldaki Adam, Eric’e karşı hislerinde hala kararsız haldeyken Lily yaratıcı yeteneklerine odaklanmak için cinsellikle ilgili gayretlerine mola vermiş ve Ola ile yeni bir dostluk kurmuştu.
Başarılı olması yönünde ailesinden gördüğü baskı altında ezilen Jackson; kasları yerine zihnini çalıştırmak mecburiyetinde bırakılmıştı.

Sex Education 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix henüz dizi için 3. Sezon onayını vermedi. 2019 senesinin en fazla izlenen Netflix dizilerinden biri olan Sex Education’ın yeni sezon açıklamasının 2. Sezon yayınından bir kaç ay sonra yapılacağını tahmin ediyoruz.

Dizinin önceki iki sezonu Ocak döneminde yayınlanmıştı. Bu sebeple, bir değişiklik yaşanmazsa 3. Sezonun Ocak 2021‘de yayınlanması bekleniyor.

Çekimleri genelde Galler ve İngiltere’nin taşra şehirlerinde gerçekleşen Netflix‘in İngiliz yapımı dizisi Sex Education, yayınlandığı günden bu yana büyük bir beğeni kazanmayı başardı. İlk sezonun ardından 2. Sezon da beklenen ilgiyi görünce, Netflix başarılı diziye 3. Sezon onayı vermekte gecikmedi. Zaten 2. Sezonun bitişi de gelecek sezona yol yapar nitelikteydi. Bu müjdeli haberi de kendilerine has şekilde, son derece keyifli bir video ile yaptılar.

3. Sezonun tam olarak ne zaman geleceği şu anlık belirsizliğini koruyor haliyle. 2020’de olmayacağı aşikar. Tahmin olarak Ocak 2021 tarihi öne çıkıyor. Siz Sex Education’ı nasıl buluyorsunuz ve 3. Sezondan neler bekliyorsunuz?

Bu makalemizde Sex Education Haberleri paylaştık. Resmi tarih açıklandığında sayfamızda bu gelişmelere yer vereceğiz.

Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.