Netflix; 3. Sezonu Mart ayında yayınlanacak ödüllü dizisi Ozark‘tan yeni resimler yayınladı.

Tehlikeli bir uyuşturucu kartelindeki yaşamın bulanık sularında ilerleyen Marty Byrde ve ailesinin öyküsünü anlatılmış olduğu Amerikan suç dizisi Ozark ilk defa 21 Temmuz 2017’de yayınlanmaya başladı. Daha önce yazdığı “The Accountant” gibi filmlerin senaryosu ile tanıdığımız Bill Dubuque tarafından yazılan Ozark, Jason Bateman’ın canlandırdığı Marty Bryde karakterinin ailesi ile Chicago’dan Missouri’deki Ozarks’a gelmesi ve bir uyuşturucu patronunu memnun etmek için beş senede 500 milyon dolar aklama çabasını ekranlara getiriyor.

Ozark Konusu: Neler Oldu?

İlk sezonunda bir finans danışmanı olan Marty Bryde’ın ailesini Chicago’dan Missouri’deki Ozarks’a gelmişler ve burda bir uyuşturucu patronunu memnun etmek için beş senede 500 milyon dolar aklamaya çalışmışlardı.

İkinci sezonda Marty’nin yüzen kumarhane açma fikri; Darlene Snell’in planları, Ruth’un şartlı tahliyeyle bırakılan babası ve Kansas City’den bir gangster yüzünden daha da karmaşık hâle gelmişti. Byrde ailesi ortama uyum sağlamaya başlamış ancak Del’in oyun dışı kalmasının ardından suç örgütü, işleri yeniden organize etmesi için acımasız avukat Helen Pierce’ı kasabaya yollamıştı.

Marty ve Wendy ise güce aç Snell ailesiyle, kartelle ve hapishaneden çıkan Cade’in kızı ve yeni yardımcıları olan Ruth Langmore ile yapmış oldukları ortaklıklar yüzünden giderek çoğalan tehlikelerin ortasında aile çıkarlarını koruma mücadelesi verirken alınan rizikolar eskisinden daha da büyük hale gelmişti. Kısa süre içerisinde Byrde ailesi, bu bataklıktan çıkmak için her şeylerini ortaya koymaları gerektiğini farkına varacaklardı.

2. Sezon finalinden 6 ay sonrası anlatılacak 3. Sezonda tam yol devam etmekte olan yüzen kumarhane operasyonu ailenin saadetine ciddi bir yük bindirecek, Marty ve Wendy çifti ailenin kaderini belirleme mücadelesine girecekler. Marty olan durumu ve hakimiyetini muhafaza etmeye çalışırken, Wendy ise Helen ve uyuşturucu karteli lideri Omar Navarro’nun destekleri ile işi daha da büyütme planları yapacaklar. Ancak Wendy’nin kardeşi Ben kasabaya geldiğinde herkezin hayatı kaosa dönmesi kaçınılmaz olacaktır.

Ozark Oyuncuları: Dizide Kimler Oynuyor?


Jason Bateman (Marty Byrde), Laura Linney (Wendy Byrde), Sofia Hublitz (Charlotte Byrde), Skylar Gaertner (Jonah Byrde), Jordana Spiro (Rachel Garrison), Jason Butler Harner (Roy Petty) ve Julia Garner (Ruth Langmore)

Ozark 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

10 bölümden oluşacak ‘Ozark’ 3. Sezonunun resmi yayın tarihi 27 Mart 2020 olarak açıklandı.

Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.