Greenhouse Academy

Greenhouse Academy, Greenhouse Academy Oyuncu Kadrosu, Greenhouse academy  oyuncu kadrosu, Greenhouse Academy Netflix, Gençlik Dizisi Greenhouse Academy, Gençlik Dizileri


 

Greenhouse Academy Konusu8 Eylül 2017'de Netflix'te yayınlanmaya başlayan Amerikan yapımı dizinin ilk bölümü izleyicilere sunuldu. Şimdiye kadar, dizinin ilk sezonu yayınlandı ve dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşuyor. Greenhouse academy , drama türünü konu açısından ele alan bir gençlik dizisi olarak düşünülebilir. 


Dizinin yaratıcısı, senaristi ve yapımcısı Fert Giora Chamizer Neighborhood, Criminalized) tarafından üretildi. Dizinin bir başka senaristi Paula Yoo (Supergirls, Eureka). Serinin her bölümü ortalama 25 dakika sürmektedir.
 

Greenhouse Academy Oyuncuları


Hayley ve Alex adlı genç kardeşler elit bir yatılı okula kabul edilir. Bu yatılı okulda, kafalarını karıştırmaya devam eden bazı sorular var. 

Hayley ve Alex kardeşler sevgi ve rekabeti birlikte kucaklayacaklardır. Buna ek olarak, son zamanlarda kayıp olan anneleri hakkında bir gizem yolculuğuna çıkacaklardır.
 

Ariel Mortman
Finn Roberts
Jessica Amlee
Benjamin Papac
Chris o'neal
Nadine Ellis
 
Greenhouse Academy oyuncuları arasında genç isimler var. Bu, Hayley karakterini canlandıran Ariel Mortman'ın yer aldığı ilk seri projesidir. 

Genç oyuncunun bu seriden sonra kariyer basamaklarını tırmanabileceğini tahmin etmek zor değil. 
Başka bir başrol oyuncusu Finn Roberts. 

Dizi Alex Woods karakterini canlandırıyor. Daha önce yan etkiler, utanmaz, 20. yüzyıl kadını gibi projelerde yer almıştı. Heartland'ın 93 bölümünde rol alan Jessica Amlee, dizide Jackie Sanders karakterini canlandırıyor.

Popüler dizi The Walking Dead ve Into The Badlands'da yer alan Benjamin Papac, Max Miller'ın görevinde. Dizi ayrıca Chris o'neal (how to Rock), Nadine Ellis (Timeless, Training day) gibi aktörleri de içeriyor.


Greenhouse Academy, Greenhouse Academy Oyuncu Kadrosu, Greenhouse academy  oyuncu kadrosu, Greenhouse Academy Netflix, Gençlik Dizisi Greenhouse Academy, Gençlik DizileriYönetmen - Yazar: Giora Chamizer
Dizi Türü: Gençlik, Drama
Kanal: Netflix
IMDB: 5.8Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.