Crash Landing On You

 

Netflix dizisi Crash Landing On You Kuzey Koreli bir asker ve Güney Koreli bir kadının hikayesi! Güney Koreli bir kadın, garip bir kazadan sonra gözlerini açtığında Kuzey Kore topraklarında kendini bulursa ne olur?


2019, güzel Kore TV şovlarıyla dolu bir yıl oldu. Fantezi, drama, tarih, dedektif-gerilim, duygusal kahkaha da dahil olmak üzere birçok türde birçok kaliteli prodüksiyon gördük.


2019 Kore serisi arasında, belki de en çok beklenen serilerden biri Crash Landing on you! Netflix, Tvn, Park JiEun tarafından yazılan ve Lee JungHyo tarafından yönetilen 16 bölümlük bir dizi.

 

Netflix tarafından üretilen Kore Serisinin sayısı önemli ölçüde artmıştır. Merak edenler, Netflix tarafından yapılan Kore Dizilerinden bazılarına tekrar bakabilirler.


Arthdal Chronicles, Vagabond, my First first Love, vb.


Crash Landing on you, Crash Landing on you oyuncuları, Crash Landing on you yönetmeni, Hyun Bin, Son Ye-jin, Crash Landing On You, Crash Landing On You Oyuncu Kadrosu, Crash Landing On You Netflix

 

Crash Landing On You Konusu

 

Sürükleyici netflix dizisi Yoon SeRi, uzun zaman önce ailesiyle bağları kopmuş ve kendi yolunu seçmiş  genç bir kadındır. Bir gün, önemli bir şirketin sahibi olan babası ona şirketi teslim edeceğini açıklıyor. 


Beklediği fırsata sahip olan Yoon SeRi, bu durumdan çok memnun. Şirketin varisi olduğu açıklanmadan önce bir süre yamaç paraşütü yapmak istiyor. Havanın iyi olmadığı  söylense de, umursamıyor. 


Bir süre sonra, çok şiddetli bir fırtına belirir ve yoon kontrolü kaybeder. Gözlerini açtığında tanımadığı bir yerde olduğunu fark eder . Nerede olduğunu bulmaya ve eve dönmek için bir çağrı yapmaya çalışırken önünde bir asker belirir.


Yoon, Seri'nin asla tahmin edemeyeceği bir yerde olduğunu öğrenir:Shimal Kore topraklarında! Shimal, Koreli bir asker olan Lee Junghyeok ile tanışır ve ondan yardım ister. Ama Lee Junghyeok'u ikna etmek ya da eve gitmek sandığı kadar kolay  olmayacaktır!

 

Love's Emergency Landing olarak da adlandırılan dizi, zengin ve güzel bir Güney Koreli bayan ve Shimal Koreli bir askerin sıra dışı hikayesini anlatacak,Başarılı ve zeki bir kadın olan Yoon karakteri , en popüler Koreli kadın oyunculardan biri olarak kabul edilen Son YeJin tarafından canlandırılır .


Kuzey Koreli bir asker olan Lee Junghyeok karekterini, en sevilen Koreli erkek oyunculardan biri olan Hyunbin'i canlandıracak .  Hyunbin son yıllarda filmlerin  çoğunda yer almasına rağmen, televizyon dizilerinde çok sık görülen bir isim değil.


Her ne kadar son dizi, Alhambra'nın anıları, adlı dizide başarı göstermiş olmasına rağmen . İzleyicilerden eleştiri alan bir diziydi.Son Yejin ve HyunBin dizileri ve filmleri Koreli aktörler tarafından seviliyor. İkili ayrıca 2018'de müzakere adlı bir Kore filminde birlikte rol almışlardı .

 

Crash Landing on you, Crash Landing on you oyuncuları, Crash Landing on you yönetmeni, Hyun Bin, Son Ye-jin, Crash Landing On You, Crash Landing On You Oyuncu Kadrosu, Crash Landing On You Netflix

 Crash Landing On You Oyuncu Kadrosu


Seo JiHye, dizide Kuzey Koreli bir şarkıcıyı canlandırıyor. Daha önce hiç bu kadar Jihye'yi görmedim, ama dizide en çok merak ettiğim karakterlerden biri.


Kim JungHyun, dizideki zengin bir genç olan Koo JoonHe karakterini canlandırıyor. Onu ilk kez okul temalı en sevilen Kore TV dizilerinden biri olan School 2017'de gördüm.


Crash Landing On You, Koreli dizi severlerin uzun zamandır beklediği bir prodüksiyon’du. Kore'nin en popüler ve en iyi aktörlerinden biri olan Hyunbin ve Sonyejin'in başrol oynadığı dizinin senaristi ve Yönetmeni’de çok seviliyor ve birçok izlenen prodüksiyonlara imza attı .

 

Diziyi yöneten Lee JungHyo; Criminal Minds, My First Time, Romance gibi ünlü dizileri yöneten kişidir.

Dizinin senaristi Park JiEun

 

 

 Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.