CHOCOLATE

Chocolate Kore Serisi

 

Lee Kang (Yoon Kye-Sang), annesiyle birlikte yaşayan restoran işleten genç yaratıcı bir aşçıydı. Sonra Bigun'un büyükannesi geldi ve onu ülkenin en büyük hastanelerinden çalışması için  Seul'e götürdü. Güç Savaşlarında kendini kabul ettiren  Lee Kang, sonunda çok başarılı bir cerrah oldu.

 

Chocolate Kore Serisi, Chocolate, Chocolate İncelemesi, Chocolate Oyuncu Kadrosu, Netflix Kore Yapımı Diziler, Kore Yapımı Diziler, Kore Yapımı Chocolate, Kore Dizileri, Cha Young, Yoon Kye-Sang

Cha Young (Ha Ji-Won), çocukken yaşadığı büyük  olaylardan sonra başarılı bir şef oldu. Cha Young ve Lee Kang'ın tanışması çocukluk yıllarına dayanıyordu. Yıllar sonra yolları tekrar kesişti ve hikayemiz bu şekilde başladı.

 

 

Chocolate İnceleme


Gerçek şu ki, dizi romantik bir komedi iken, ağır bir melodramdı. Dizi 16 bölüm , derinliği olan sürükleyici bir dizi. Aynı zamanda dizide de bahsedilen avm davası bir gerçeğe dayanıyor. 


Sampoong alışveriş merkezi 1995 yılında çöktü ve 502 kişi öldü. Diziye hasta hikayeleriyle bir derinlik katılmış  ve izleyicilerin beğenilerine sunulmuş.

 

Chocolate Kore Serisi, Chocolate, Chocolate İncelemesi, Chocolate Oyuncu Kadrosu, Netflix Kore Yapımı Diziler, Kore Yapımı Diziler, Kore Yapımı Chocolate, Kore Dizileri, Cha Young, Yoon Kye-Sang

Chocolate Serisi İzleyici Yorumları 


Cha Young'ın gereksiz iyilik meleği, başını vurduğunda, büyük burnunu hasta akrabaları arasındaki ilişkiye soktuğunda, dedim ki, Ha, bundan bir dram olacak, tat duygusunu kaybedecekler ve bizi gözyaşlarına boğacaklar. 


Hasta akrabalarından bir Amerikalı annenin üvey annenin evine gitmesi, Amerikalılara pek çok iyi melek gösterildi, yine beni delirtti.


Lee Jun Wandu'ya geldi ve Seul'e geri dönelim dedi ve Lee Kang beni burada bırakıp ağlamanı dilediğimi söyledi, Çocukken Lee Jun'a geldi ve ona yardım etti, ve kafayı yediğinde, benim bir canavar olmadığımı haykırdı.


Chocolate Kore serisinin son bölümüne gelirsem; Cha Young, annesiyle tanıştıktan sonra bana biraz izin vermek için Yunanistan'a gittiğinde söyleyecek çok şeyim var, ama çenemi kapatmayı tercih ederim.

 Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.