Netflix’in popüler dizilerinden biri olan You dünden itibaren 2. Sezon tüm bölümleri ile Netflix’te yayında. Ama You ikinci sezonunu bitiren izleyiciler 3. Sezon hakkında planları merak ediyor. İşte You üçüncü sezon hakkında bildiklerimiz.

You 3. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler Oynuyor?

10 bölümden oluşan ilk sezonu Caroline Kepnes’in aynı adlı romanından uyarlanan dizinin başrolünde ‘Joe’ karakterini canlandıran ve TV dizisi Gossip Girl’den de tanıdığımız Penn Badgley bulunuyor. Elizabeth Lail ise Joe’nun aşık olduğu ‘Beck’e hayat veriyor.

3. Sezonda Badgley ve ikinci sezon sonunda hayata olan Padovan, Pedretti, Ortega’nın kadroda yer alacağını tahmin ediyoruz.

Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Jenna Ortega (Ellie Alves), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone) ve Carmela Zumbado (Delilah Alves)

You 3. Sezon Konusu: Neler Olacak?

You ilk sezonunda: New York’ta kitapçı dükkanı işleten Joe’nun Beck ile tanılması ve o’na ilk görüşte aşkını izlemiştik. Onu kendisine aşık etmek için her yolu deneyen Joe’nun Beck’e duyduğu tuhaf ilgi hızla bir saplantı hâline gelince, onunla arasındaki tüm engelleri ve insanları stratejik ve sessiz bir biçimde ortadan kaldırma çabasına yer verilmişti.

Caroline Kepnes imzalı devam romanı ‘Hidden Bodies’den uyarlanan ikinci sezonda bu kez hikaye Los Angeles’ta geçiyor. Joe ikinci sezonda ayrı bir kimlik alarak ‘Will’ ismini kullanmaya başlıyor ve yepyeni bir aşka yelken açıyor.


You 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

You 2. Sezonu 26 Aralık 2019’da yayınlanmıştı.

Netflix 14 Ocak’ta yapmış olduğu açıklama ile resmi olaarak 3. Sezon onayını açıkladı

2021 yılı olarak açıklanan You 3. Sezonu yayın tarihinin 2021 ilk çeyreğinde yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Resmi tarih açıklandığında sayfamızda bu gelişmelere yer vereceğiz.

Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.