vahşi batı

Vahşi Batı Filmi Netflix’te! 

Vahşi Batı Filminin Konusu



Netflix’te yayına girecek olan Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı filminin yayın tarihi ise 4 Eylül olarak belirlendi.


Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı Filminin Konusu



Seth MacFarlane,  Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı  (A Million Ways to Die in the West) filminin yönetmeni, yapımcısı ve yazarıdır. Aynı zamanda korkak koyun çiftçisi Albert olarak da ekran karşısına gelmektedir. 


Albert bir çatışmadan çekildikten sonra, sadakatsiz kız arkadaşı onu başka bir erkek için terk eder. Şehre gelen güzel ve gizemli bir kadın Albert'in cesaretini bulmasına yardım edecektir. İkisi zamanla birbirlerine âşık olmaya başlar. Fakat kadının kötü şöhretli haydut kocası intikam almak için şehre geldiğinde, çiftçi yeni keşfedilen cesaretini test etmek zorunda kalacaktır. 


Filmde MacFarlane’e Oscar ödüllü Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi, Sarah Silverman ve Neil Patrick Harris gibi ünlü isimler eşlik ediyor. MacFarlane, yapımcılar Scott Stuber (Bluegrass Films) ve Jason Clark ile senaryoyu yazan Wellesley Wild ve Alec Sulkin de dahil olmak üzere Universal ve MRC'nin hit filmi Ayı Teddy (Ted) ' nin arkasındaki film yapımcılarını yeniden bir araya getiriyor. 


Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı'da Türk sanatçılar tarafından seslendirilme yapıldı. Seslendirme yapan sanatçılar; Rex Linn … Sheriff – Anlatıcı Kadir Özübek Charlize Theron … Anna  : Berna Başer Amanda Seyfried … Louise : Elif Acehan Seth MacFarlane … Albert : Aydoğan Temel Giovanni Ribisi … Edward : Özgür Özdural Neil Patrick Harris … Foy : Atilla Şendil Liam Neeson … Clinch  : Cem Kurtoğlu Sarah Silverman … Ruth : Figen Sumeli.



Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.