Vegas'ta Korku Ve Nefret

Vegas'ta Korku Ve Nefret Netflix Platformuna Geliyor! 

Vegas'ta Korku Ve Nefret Filminin Konusu Nedir?Netflix’te yayınlanmaya hazırlanan Vegas'ta Korku Ve Nefret filminin tarihi belli oldu. Yapılan resmi açıklamaya göre 4 Eylül günü izleyicileriyle buluşacak.


Vegas'ta Korku Ve Nefret Filmi HakkındaVegas'ta Korku Ve Nefret (orijinal adı: Fear and Loathing in Las Vegas) 1998 yapımı Hunter S. Thompson'un Fear and Loathing in Las Vegas: A Savage Journey to the Heart of the American Dream adlı 1971 kitabından uyarlanmış bir komedi macera filmidir. 


Marlon Brando ve Jack Nicholson başlangıçta Film için tasarlandı, ancak yaşlı oldukları için daha sonra rol almadılar. Aynı şekilde John Malkovichde aynı olay oldu. Bu nedenle, Dan Aykroyd ve John Belushi rol için kabul edildi, ancak Belushi'nin ölümünden sonra da rol almadılar. 


Hunter S. Thompson Johnny Depp ile tanıştığında ve bu proje hakkında konuştuğunda filmin başrolündeki Duke rolünü Johnny Depp ve Thompson'un yakın arkadaşı Oscar Z. Acostanın (kitaptaki ve filmdeki ismiyle Doktor Gonzo) rolünü ise Deppin'in arkadaşı olan Benicio Del Toro aldı. Filmin yönetmeniği Martin Scorsese ve Oliver Stone olarak kabul edilecekti, ancak sonunda yönetmen koltuğunda Terry Gilliam oturdu. 

Vegas'ta Korku Ve Nefret

Vegas'ta Korku Ve Nefret Filminin Konusu60'larda bir sürü çok kötü olaylar olmuştur. Birçok insan için her şey çok kötüye doğru gidiyordur. Peş peşe olaylar yeterli olmamış gibi, Amerika’da uyuşturucu ülke çapında her yere ulaşmış ve dağıtılmıştı. 


160 asker uyuşturucudan hayatını kaybetmiştir. Ancak bazı insanlar bu olanlardan endişelense de bazıları da önemsememiştir. Las Vegasa'da Portekizli bir fotoğrafçıyla çalışacak ve bir yarış hakkında bilgi, resim ve yazı alacak olan gazeteci Raoul Duke (Depp) ve avukatı Dr. Gonzo (Del Toro) "Amerikan Rüyası"nın kalbine giderek bu olayları kafalarından çıkarmaktadırlar. 


Duke, Gonzo uyuşturucu bağımlılarıdır. Yol boyunca sürekli olarak uyuşturucu kullanırlar ve yarasalarla savaşırlar. Fakat bu yarasalar genellikle Duke'da görünür çünkü özünde sadece bu gördükleri halüsinasyondur. 


Yolda bir otostopçu (Tobey Maguire) ikisini durdurur. Otostopçu, bu iki kafası güzel insandan korkar ve hemen onlardan uzaklaşarak kaçar. Gonzo ve Duke kendilerini normal göstermeye çalışsa da başarmamış ve Duke saldırıya geçmiştir. Sonunda ikili Vegas, Nevada’ya varırlar. Şimdi burada onları oldukça ilginç maceralar beklemektedir. Korku ve nefret dolu maceralar.


Vegas'ta Korku Ve Nefret Filminin Oyuncu KadrosuJohnny Depp - Raoul Duke / Hunter S. Thompson, Benicio del Toro - Dr. Gonzo / Oscar Zeta Acosta, Tobey Maguire - Otostopçu, Ellen Barkin - North Star Cafedeki garson, Gary Busey - Highway Benzincisi, Christina Ricci - Lucy, Mark Harmon - Mint 400 dergi yazarı, Cameron Diaz - Tv Sunucusu, Katherine Helmond - Mint Otel çalışanı, Michael Jeter - L. Ron Bumquist, Craig Bierko - Lacerda, Lyle Lovett - Yolcu, Flea - Müzikçi, Laraine Newman - Kurbağa göz kadın, Christopher Meloni - Sven, Flamingo otel tezgahtarı, Harry Dean Stanton - Mahkeme hakimi.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.