The I-Land

Netflix’te En Çok İzlenen Dizilerinden Biri Olan I-Land İncelemesiNetflix Platformunda Yayınlanan I-LAND Mini Dizisinin KonusuNeil Labute'un (Van Helsing, Billy ve Billie) olduğu dizinin hikâyesi, kim olduklarını ya da nerede olduklarını, nasıl geldiklerini bilmeden, hafızaları silinmiş 10 kişiden oluşan bu grup gizemli ve tehlikeli bir adada gözlerini açar. Evlerine dönmek için ise zor, yorucu bir maceraya atılırlar. Dizi genel olarak bu olaylar üzerinden konuyu işlemiştir.


Grup, adanın psikolojik ve fiziksel zorluklarıyla mücadele etmeye başlar ve yakında içinde bulundukları dünyanın göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Bu dizi geçen sene tam olarak 12 Eylül 2019 Perşembe günü Netflix'in bilimkurgu ve macera türü mini olarak 7 bölümlük ilk sezon ile yayınlanmıştı.

The I-Land

The I-Land Mini Dizisinin Oyuncu KadrosuThe I-Land'in oyuncu kadrosunda şu isimler rol alıyor: Kate Bosworth (The Long Road Home, Still Alice), Natalie Martinez (The Crossing, APB, Secrets and Lies, Under the Dome), Alex Pettyfer (Magic Mike, Endless Love, I Am Number Four), Kyle Schmid (Six, Being Human), Ronald Peet (Blindspot), Gilles Geary (The Path), Michelle Veintimilla (Gotham, Seven Seconds), Sibylla Deen (Tyrant, The Last Ship), Kota Eberhardt (X-Men: Dark Phoenix), Anthony Lee Medina (Flesh and Bone) 

Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.