Sam Fisher'ın Maceraları

Sam Fisher'ın Maceraları Netflix'te Dizi Olarak Karşımıza Çıkacak!Netflix, Splinter Cell'in anime dizisi üzerinde çalıştığını doğruladı. Netflix, Fransız oyun devi Ubisoft ile birlikte, Splinter Cell hikâyesini bir çizgi film dizisine uyarlayacak. Yayıncı şirket, The Witcher ile yakaladığı “video oyunu” serisinin başarısını bu şekilde tekrarlamayı umuyor.


Video oyun pazarının çok tutulan oyunlarından sonra TV / Dizi endüstrisi ve Netflix gibi üreticiler, video oyuncularının en sevdikleri oyunların serisine yoğun bir ilgi gösterdiğini fark ediliyor. Splinter Cell serisi bir çizgi film dizisi olarak hazırlansa da, senaryosu John Wick filmlerinin senaristi tarafından yazılacak. Çizgi film dizisi başarılı olursa, hikâyeyi gerçek aktörlerle bir diziye çevirmek de mümkün olacak gibi görünüyor.


Netflix'in bu dizi için 16 bölüm sipariş ettiğini de hatırlatıyoruz. Splinter Cell, eski bir deniz subayı olan Sam Fisher'ın Amerikan Güvenlik Ajansı (NSA) tarafından bazı gizli görevlere gönderilmesiyle başlar. 2002'den beri devam eden 7 oyun serisi boyunca Sam Fisher, en zor görevlerin üstesinden gelen tek kişilik bir ordu olarak tasvir edilmiştir.


Oyunun bir başka ilginç detayı, ünlü Hollywood aktörü Michael Ironside tarafından Sam Fisher karakterinin seslendirilmesiydi. Yeni TV şovunda Michael Ironside'ın sesini tekrar duyacak mıyız? Bu henüz belli değil, ancak Michael Ironside'ın ciddi bir ücret talep edebileceği de biliniyor.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.