Rise Of Empires Ottoman

Rise Of Empires Ottoman 2. Sezonu Olacak Mı?

 Netflix Rise Of Empires Ottoman Dizsinin Yeni Sezonu Ne Zaman?Rise of Empires Ottoman kaç sezon olacak? Mara'nın "kızıl elma senindir" yanıtı Fatih Sultan Mehmet'in" öyleyse başlıyoruz " sözleri Rise of Empires Ottoman 2. Sezon hakkında izleyicilerine ipucu vermiş oldu. 2. Sezon olacak mı? Sorusunu akıllara getirdi. 


Netflix'in Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethini anlattığı ve Halit Ergenç'in Türkçe anlatımını seslendirdiği, Türkiye'de ve dünyada eş zamanlı olarak yayınlanan Netflix Rise of Empires: Ottoman mini belgesel dizisi 1. Sezon bölümleri ile beğeni toplamayı başardı. Rise of Empires Ottoman dizisi, Cem Yiğit Üzümoğlu'nun Fatih Sultan Mehmet'i canlandırdığı Rise of Empires Ottoman dizisi 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Rise Of Empires Ottoman

Rise Of Empires Ottoman 2. Sezonu Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? Başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez'in paylaştığı belgesel dizisi 24 Ocak 2020'deNetflix'te tüm dünya ile aynı anda yayınlandı. 


Rise of Empires Ottoman Netflix'te ilk sezonu ile 55 dakikadan oluşan 6 bölüm halinde düzenlendi. 2.Sezon ise Netflix tarafından açıklanacak. Şuan Netfix’ten resmi bir açıklama gelmese de duyuru yapıldığında sizlerle paylaşacağız.


Prof. Dr. A. M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan gözetiminde yazılan ve yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment tarafından üretilen belgesel dizisinin yönetmeni Emre Şahin üstleniyor. Rise of Empires Ottoman bölümleri İstanbul da çekilmiş ve 6 bölümden oluşmuştur. 


Rise of Empires Ottoman İstanbul'un tarihine ve fethine damgasını vuran sultanlardan biri olan Fatih Sultan Mehmet'in yükselişi ve dönemin Osmanlı İmparatorluğu'nu farklı bir bakış açısıyla ele alıyor.

Rise Of Empires Ottoman

Rise of Empires Ottoman Konusu Nedir?Belgesel tarzı olan dizi, Osmanlı İmparatorluğu ve Fatih Sultan Mehmet'in farklı bir açıdan ele alıyor ve İstanbul'un fethini anlatıyor.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.