Repo Men

Repo Men Filminin Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Netflix’te Yayınlanacak olan Repo Men filminde şirket insan yaşamını uzatan ve iyileştirmeye yarayan yüksek donanımlı ve pahalı mekanik vücut organları geliştirmektedir. Peki, Repo Men filminin konusu nedir ve oyuncu kadrosu kimlerden oluşmaktadır?


Netflix’in belirttiği tarihe göre Repo Men filmi 4 Eylül tarihinde ekran karşısına çıkacak. Bilimkurgu sevenlerin bu filmi beğeneceklerine eminim. Şimdiden iyi seyriler dilerim.


Özellikle dispotya tarzı filmleri sevenler bu filmi mutlaka izlemelidir. Repo Men filminde yapay organlar satan şirket, ödemeler yapılmadığında Repo Men'ı verilen ürünü geri almak için göreve yollar. Şirketin işinde en iyi görevli olan kişi odur. Ancak kendisi bir kalp sorunu yaşadığıda yapay bir organ almıştır. Ancak ödemeleri yapamayınca şirket Remy'nin kalbini ondan geri almak için Remy'nin ortağı Jake görevlendirilir.

Repo Men

Repo Men Filmi HakkındaYapay organların üretimi mümkün hale gelmiştir. Bu şekilde, insanlar gerçek organ nakli olmadan hayatlarını yaşayabilirler. Öte yandan, oldukça pahalı olan bu yapay organları satın alırken varılan anlaşmaya göre, şirket düzenli olarak ödeme yapılmazsa organları geri alma hakkına sahiptir.


Union adlı bu şirket, insan yaşamını uzatan ve iyileştiren, yüksek donanımlı ve pahalı mekanik vücut organları üretir ve geliştirir. Bu tıbbi gelişmeyle ilgili kötü olan şey ise ödemeler yapılmadığında, şirketin Repo gibi adamlarını göndererek verdikleri ürünü geri almasıdır


Repo Men Filminin Oyuncu KadrosuJude Law Rolü : Remy
Forest Whitaker Rolü : Jake Freivald
Alice Braga Rolü : Beth
Liev Schreiber Rolü : Frank
Carice Van Houten Rolü : Carol
Chandler Canterbury Rolü : Peter
Joe Pingue Rolü : Raymond Pearl
Liza Lapira Rolü : AlvaOkumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.