La Casa De Papel

La Casa De Papel Dizisinin 5. Sezonu Son Sezon Mu? Duyuru La Casa De Papel‘in Twitter hesabından geldi!La Casa de Papel dizisinin yayınlanma tarihi ve yeni sezon konusu izleyiciler tarafından uzun zamandır merakla bekleniyordu. La Casa de Papel hayranları, Netflix'te yayınlanan ülkemizde ve dünyada geniş bir kitleye sahip olan dizinin Twitter'da paylaşılmasından sonra heyecanla bir bekleyiş başladı.  İspanyolca 'El atraco llega a su fin' yani 'Soygun sona eriyor ' notuyla bir paylaşım yapıldı. Bu duyururunun ardından gözler yeni sezon tarihine çevrildi. 


La Casa De Papel 4. Sezon bölümü Nisan ayında yayınlandı ve izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Oyuncu kadrosunda Úrsula Corberó,Álvaro Morte,Itziar Ituño gibi isimlerin yer aldı. 5. Sezon İspanya'daki tarihin en büyük soygunu ile yola çıktı. La Casa De Papel 5. Sezon tarihi henüz kesinleşmiş olmasa da, Netflix'ten 'Kısım:5 Soygun sona eriyor' duyurusu La Casa De Papel’in biteceğine dair sevenlerine üzücüde olsa bir ipucu vermiş oldu.


Twitter'da Yapılan La Casa De Papel AçıklamasıYayıncı kuruluşu organizasyonundan ve dizinin resmi hesabından İspanyolca olarak paylaşılan 'soygun sona eriyor' yazısı Twitter'da ilk sırada yer aldı. İşte, o açıklama;La Casa De Papel'in Yeni Sezon Oyuncuları Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?La Case De Papel dizisinde sezon boyunca yer alan oyuncular yeni sezonda da bu diziye eşlik edecek. İşte o isimler; Úrsula Corberó,Álvaro Morte,Itziar Ituño. 5. Sezon ile birlikte ekibe yeni katılan isimler ise Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri, Fernanda Cayo’dur.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.