Kelime Partisi

Kelime Partisi 1. Sezonuyla Netflix’te Yayınlanıyor!Oldukça eğlenceli içeriğe sahip olan Kelime Partisi adlı bu sevimli yapım, Netflix’te 7 Ağustos tarihinde yayınlanacak. Şimdiden iyi seyirler dileriz…


Kelime Payı’nda; Bailey (fil), Franny (Çita), Kip (Valabi) ve Lulu (Panda) ile tanışın. Bu sevimli yavrular eğlenceye katılmanızı ve öğrenmelerine yardımcı olmanızı sizden bekliyorlar. Ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu şey, özellikle okul öncesi çocukları için hem eğlenceli hem de eğitici aktivitelerdir. 


Aynı şeyi yetişkinler için de söylemek gerekir. Bazı insanların yaşları her ne kadar çizgilimler için büyük olsa da, izlemekten zevk alıp izlemeye devam eden birçok yetişkin var. Bu sebepten dolayı Kelime Partisi “iyi hissettiren” kategorisinde yerini almaktadır.


Film 3 sezondan oluşmaktadır. 1. Sezon 14 bölümden oluşacaktır. 2. Sezon 12 bölümden oluşmaktadır. 3. Sezon ise 14 bölümden oluşacak. Toplamda bu içerikte 40bölüm var ve her bölüm 13dakika sürmektedir.


Bu yavrular şarkı söylüyor, dans ediyor ve oynlarını oynuyor. Sizlerde çocuklarınızla ile yeni kelimeler kullanarak kendileriyle pratik yapabilirsiniz ve başarılarıyla "Kelime Partisi" aracılığı ile kutlama yapmaya kendinizi hazır edin. Emin olun, çocuklarınız Kelime Partisi içeriğinin büyük hayranı olacak.

Word Party

Kelime Partisi’nin Fragmanı Netflix'te Yayınlandı!Kelime Partisi’nin gerçek adı Word Party’dir ve 2016 yılında Netflix'te yayınlanmaya başlayan bir Amerikan çizgi film dizisidir. Dizi, Henson Digital Puppetry Studio'yu kullanarak Jim Henson şirketi tarafından oluşturulmuştur. Yapımcı koltuğunda ise Alex Rockwell yer almaktadır.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.