The Theory Of Everything

Her şeyin Teorisi (The Theory Of Everything) Filmi Netflix’e Geliyor! Filmin Konusu Nedir?Netflix’te izleyiciye sunulacak biyografi içerikli olan The Theory Of Everything filminin resmi yayın tarihi ise 4 Eylül olarak belirlendi. İnsanlığa büyük etkisi olan bilim adamının hayatını anlatan bu film, birçok izleyen insanı kendine hayran bırakmayı başarmıştır.


Netflix’te Yayınlanacak Olan Her Şeyin Teorisi Filminin KonusuFilm bir biyografi olarak önümüze çıkıyor. İki yıl önce ölen ve bir fizikçi olan Stephen Hawking'in hayatı filmin konusu olarak ele alınmıştır. Filmde Stephen Hawking'in gençlik yıllarına, 1960'lara doğru bir yolculuk ediyoruz. Dünya sineması tarihinin en başarılı ve en popüler biyografilerinden biri olan film, ülkemizde de birçok insan tarafından oldukça beğenildi ve popülerliğini uzunca bir süre korudu.


Her şeyin Teorisi

Her şeyin Teorisi Filmi Hakkında Mini Bir ÖzetHer şeyin Teorisi, 1960'larda Cambridge'de okurken âşık olduğu sanat öğrencisi JaneWilde ile aşkınına da değiniyor. Film başlı başına günümüzün en iyi ve ünlü fizikçisi Stephen Hawking'in hayat hikâyesini anlatıyor. 21 yaşında ölümcül bir hastalık teşhisi konan Stephen, yaşamak için sadece iki yılı kaldığını öğrenir.Hawking, kendisi gibi olan Cambridge öğrencisi Jane Wilde'a âşık olur. Einstein'ın varisi olarak anılır ve üç çocuğun babası bir eş olarak hayatına devam eder. Stephen'ın fiziksel olarak çöktüğü yıllarda akademik unvanı yükseltildi. Evlilikleri de ciddi bir testten geçmiş oldu. Birlikte, Jane ve Stephen imkânsızlıklara meydan okur. Tıpta ve bilimde yeni akımlar yaratır ve hayal edebileceklerinden daha fazlasını elde ederler.


Her Şeyin Teorisi Filminin Oyuncu Kadrosu Filmin yönetmeni James Marsh’tır. Stephen Hawking rolünde Eddie Redmayne oynarken Felicity Jones; Jane Hawking rolünü oynamıştır. Charlie Cox, Emily Watson, Simon McBurney, David Thewlis gibi oyuncular da Her şeyin Teorisi filminde karakterlere can vermiştir.Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.