dracula

Dracula 2. Sezon Yayın Tarihi, Konusu Ve Oyuncu KadrosuUzun zamandır beklenen Dracula, 1. Sezon tüm bölümleri ile Netflix'te yayınlandı. Netflix ile işbirliği içinde oluşturulan seri, 4 Ocak 2020'de3 bölümlük bir mini dizi olarak yayınlanmaya başladı. Ancak Dracula ilk sezonunu bitiren izleyiciler 2. Sezonun planlarını merak ediyor. İşte Dracula 2. sezon hakkında bilinenler.


Drakula 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?Drakula 1. Sezon 3 bölümü ilk olarak 1 Ocak 2020'de üst üste 3 gün boyunca yayınlandı. Tüm bölümlerin yayınlanmasından sonra 4 Ocak 2020'de Netflix'te yayınlanmaya başladı.


Gelecek sezon hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, dizinin Netflix tarafından ‘Mini Dizi’ olarak sunulmasıdır. Bu da dizinin çok sezonlu planlama ile oluşturulmadığını gösteriyor. ‘Mini Dizi’ olarak başlayan ve yeni sezonlarla devam eden ‘True Detective’ ve ‘Big Little Lies’ gibi istisnalar olmasına rağmen, aynı istisnanın Dracula'da da olup olmayacağı henüz belli değil.


Ayrıca, bu sezon Netflix ve BBC'nin 2. Sezon ile ilgi ve derecelendirmesi önemli olacaktır. Bu sezonun devam edip etmeyeceğine karar vermelerinde önemli bir faktör olacaktır. Dracula 2. Sezonu henüz resmi olarak açıklanmadı. Sezon onayı verilirse, 2021'de Netflix ekranlarında görebiliriz.

Dracula

Dracula 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?’ Sherlock ‘ve’ Doctor Who‘ dizilerinin yaratıcıları Mark Gatiss ve Steven Moffat tarafından üretilen Charles Bang,’ Dracula'karakterini canlandırıyor. Dizideki diğer roller arasında Joanna Scanlan, Morfydd Clark, Jonathan Aris, John Heffernan, Youssef Kerkour ve Dolly Wells yer alıyor. Dizi Steven Moffat ve Mark Gatiss tarafından yazılırken, Jonny Campbell, Paul McGuigan ve Damon Thomas tarafından yönetiliyor.


Dracula 2. Sezon Konusu Nasıl Olacak?Sherlock'un yaratıcıları tarafından imzalanan bu seri, vampirlerin en ünlüsü olan muhteşem, tehditkar ve ölümcül olan Kont Dracula'ya yepyeni bir yorum getiriyor. Bram Stoker'ın klasik eserlerinden esinlenen Mini Dizi, 1897'deTransilvanya'da gerçekleşiyor ve kana susamış Kont'un Victoria Londra'ya karşı planlarını sahneliyor.


Okumaya devam edin
Yorum (0)
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.